Flag of Democratic Republic of Nepal
YOU ARE HERE :   
Quick Links
CA Election 2070
Press Release
Aug 16, 2016
नेपाल विद्यार्थी संघ ११ औँ महाधिवेशन२०७३ उम्मेदवारको नामावली (पहिलो)

 नेपाल विद्यार्थी संघ

११ औँ महाधिवेशन२०७३

 

उम्मेदवारको नामावली (पहिलो)

अध्यक्षः (पद संख्या १ का लागि)

क्र.स.

नाम

1     

आनन्द राज त्रिपाठी

2     

नगेन सिंह ठकुरी

3     

नैनसिंह महर

4     

पदमराज पन्त

5     

बचन कार्की (मुसा)

6     

मनोजमणी आचार्य

7     

लक्ष्मण आचार्य

8     

शुभराम वस्नेत

       

उपाध्यक्षः प्रदेश नं. १

(प्रदेश भित्रका मतदाताहरुबाट पद संख्या १ का लागि)

क्र.स.

नाम

1     

खेमराज पौडेल

2     

गोपाल सेडाई

3     

तिर्थ प्रसाद गौतम

4     

नारायण गिरी

5     

विकास के.सी (खत्रि)

6     

विष्णु कार्की

7     

सुभाष भण्डारी

       

उपाध्यक्षः प्रदेश नं. २

(प्रदेश भित्रका मतदाताहरुबाट पद संख्या १ का लागि)

क्र.स.

नाम

1     

खगेन्द्र कर्ण

2     

प्रवेश कुमार चौधरी

3     

राम प्रगास यादव

4     

संजय कुमार यादव

5     

संजय कुमार यादव

       

उपाध्यक्षः प्रदेश नं. ३

(प्रदेश भित्रका मतदाताहरुबाट पद संख्या १ का लागि)

क्र.स.

नाम

1     

भरत खड्का

2     

रबि सुदन थापा

3     

राम प्रसाद अधिकारी

4     

लोक वहादुर कार्की

5     

विनयराम भट्ट

6     

विष्णु पौडेल

7     

श्रीधर घिमिरे (सनत)

       

उपाध्यक्षः प्रदेश नं. ४

(प्रदेश भित्रका मतदाताहरुबाट पद संख्या १ का लागि)

क्र.स.

नाम

1     

चन्द्रा अधिकारी

2     

डिल्लीराम सुवेदी

3     

पवन नेपाल

4     

पुष्पा तिवारी

5     

मित्र भट्टराई

6     

लक्ष्मी प्रसाद पौडेल

7     

लक्ष्मी भक्त खनाल

8     

सुवास कोइराला

                               

उपाध्यक्षः प्रदेश नं. ५

(प्रदेश भित्रका मतदाताहरुबाट पद संख्या १ का लागि)

क्र.स.

नाम

1     

अजय रावल

2     

अमृत कुमार पन्थी

3     

एकराज खड्का

4     

टंक प्रसाद पाण्डे

5     

दिपक भण्डारी

6     

धर्मराज खनाल

7     

पूर्ण के.सी.

8     

प्रचण्ड विक्रम न्यौपाने (गुन्टु)

9     

मुक्ति राज पौडेल

10   

श्रीप्रकाश राना

11   

सुमन खड्का

12   

हरिष चन्द्र भण्डारी

 

उपाध्यक्षः प्रदेश नं. ६

(प्रदेश भित्रका मतदाताहरुबाट पद संख्या १ का लागि)

क्र.स.

नाम

1     

कृष्ण प्रसाद जैसी

2     

केशर वहादुर शाही

3     

खड्क बहादुर डाँगी

4     

राजीव कुमार के.सी.

उपाध्यक्षः प्रदेश नं. ७

(प्रदेश भित्रका मतदाताहरुबाट पद संख्या १ का लागि)

क्र.स.

नाम

1     

ईश्वर मल्ल

2     

पुष्प कुमार शाही

3     

मिन ब. सिंह

4     

राजन कुँवर

5     

सरोज न्यौपाने

6     

सोपान सिंह बोहरा

 

उपाध्यक्षः छात्रातर्फ

(पद संख्या १ का लागि)

क्र.स.

नाम

1     

महेश्वरी कुवर

2     

कृष्णकुमारी बस्नेत

3     

उर्मिला थपलिया

उपाध्यक्षः मधेशीतर्फ

(पद संख्या १ का लागि)

क्र.स.

नाम

1     

परमेश्वर साह

2     

पवन यादव

3     

प्रभुनाथ राउत

4     

मो. अजिद अरसद (.जी.)

 

उपाध्यक्षः जनजाती आदिवासी तर्फ

(पद संख्या १ का लागि)

क्र.स.

नाम

1     

अमृत कुमार श्रेष्ठ

2     

खड्ग बहादुर सुव्वा

3     

टेकेन्द्र काम्वाङ्ग

4     

धन बहादुर छन्त्याल

5     

नविन राई

6     

पूर्ण कुमार तुम्बापो

7     

प्रेम बहादुर छन्त्याल

8     

राजेश श्रेष्ठ

9     

रीसा श्रेष्ठ (ऋषा)

10   

रेनुका काउचा मगर

11   

हिरा थापा

 

उपाध्यक्षः दलिततर्फ

(पद संख्या १ का लागि)

क्र.स.

नाम

1     

.डम्बर बहादुर सुनार

2     

पदम वहादुर नेपाली

3     

राम नेपाली

4     

सागर परियार

       

महामन्त्रीः (पद संख्या २ का लागि)

क्र.स.

नाम

1     

राजेश ज्ञवाली

2     

सरोज थापा

3     

कुन्दन राज काफ्ले

4     

दिपक भट्टराई

5     

हिमाल दत्त श्रेष्ठ

6     

शंकर पौडेल

       

कोषाध्यक्षः (पद संख्या १ का लागि)

क्र.स.

नाम

1     

अन्जना अर्याल

2     

उमेश भट्टराई

3     

कमला न्यौपाने

4     

केदार खनाल

5     

टीका श्रेष्ठ

6     

निमा गिरी

7     

विश्वामित्र रिजाल

8     

शिव रिमाल

सहमहामन्त्रीः प्रदेश नं. १

(प्रदेश भित्रका मतदाताहरुबाट पद संख्या १ का लागि)

क्र.स.

नाम

1     

अश्विन वावु थापा

2     

आशिष कार्की (भुल बहादुर)

3     

कृष्ण कार्की

4     

डेकेन्द्र कुमार तामाङ

5     

धनकाजी खत्रि

6     

निर्मल प्रसाद ओझा

7     

राम कुमार थापा

8     

लवराज अधिकारी (लक्ष्मीराज)

 

सहमहामन्त्रीः प्रदेश नं. २

(प्रदेश भित्रका मतदाताहरुबाट पद संख्या १ का लागि)

क्र.स.

नाम

1     

घनश्याम साह

2     

मनोज यादव

3     

राजेश कुमार रौनियार

सहमहामन्त्रीः प्रदेश नं. ३

क्र.स.

नाम

1     

अनिल अधिकारी

2     

अमृत अधिकारी

3     

ओम बहादुर वस्नेत

4     

धर्म राज पौडेल

5     

प्रदिप लामा

6     

माधब प्रसाद ढकाल

7     

राकेश श्रेष्ठ

8     

संजिब न्यौपाने

सहमहामन्त्रीः प्रदेश नं. ४

(प्रदेश भित्रका मतदाताहरुबाट पद संख्या १ का लागि)

क्र.स.

नाम

1     

पशुपति भट्टराई

2     

मोहन आचार्य

3     

विवेक न्यौपाने

4     

हरिहर शर्मा

सहमहामन्त्रीः प्रदेश नं. ५

(प्रदेश भित्रका मतदाताहरुबाट पद संख्या १ का लागि)

क्र.स.

नाम

1     

अमृत कुमार पन्थी

2     

कमल रेग्मी

3     

तिलक लम्साल

4     

दिपक प्रसाद लेखक

5     

प्रकाश घिमिरे

6     

रमेश पाण्डे

7     

रवि खनाल

8     

लोक प्रसाद खरेल

9     

विष्णु पोख्रेल

सहमहामन्त्रीः प्रदेश नं. ६

(प्रदेश भित्रका मतदाताहरुबाट पद संख्या १ का लागि)

क्र.स.

नाम

1     

अवराज कार्की

2     

ईश्वर वहादुर विष्ट

3     

प्रकाश के.सी.

4     

रविन्द शाह

5     

विवेक आचार्य

       

सहमहामन्त्रीः प्रदेश नं. ७

(प्रदेश भित्रका मतदाताहरुबाट पद संख्या १ का लागि)

क्र.स.

नाम

1     

अच्युत राज कलौनी

2     

तर्क राज भट्ट

3     

राजन कुँवर

4     

लक्ष्मण ब.शाही

 

 

सहमहामन्त्रीः छात्रातर्फ

(पद संख्या १ का लागि)

क्र.स.

नाम

1     

महेश्वरी कुँवर

2     

माया पुन मगर

3     

रक्षा महरा

4     

संचिता कुईकेल

5     

सम्झना खत्री

6     

साधना घिमिरे

7     

सीता गौतम

8     

सुनिता पोख्रेल

सहमहामन्त्रीः मधेशीतर्फ

(पद संख्या १ का लागि)

क्र.स.

नाम

परमेश्वार शाह

सहमहामन्त्रीः आदिवासी जनजाती  तर्फ

(पद संख्या १ का लागि)

क्र.स.

नाम

1     

खड्ग वहादुर सुब्वा

2     

गणेशमान तामाङ

3     

चेतन राना

4     

दिपेन राई (बान्तवा)

5     

दुजाङ शेर्पा

6     

मदन थापा

7     

रिषिनि थापा मगर

8     

विनय लामा

       

सहमहामन्त्रीः दलिततर्फ

(पद संख्या १ का लागि)

क्र.स.

नाम

1     

पुजन गन्धर्व

2     

ललिता सुनार

3     

विकल वि..

4     

वीर वहादुर वि.. (कमल)

5     

हेमराज शिवाकोटी (उमेश)

सहमहामन्त्रीः  (पिछडिएका क्षेत्रका ९ जिल्लाका मतदाताहरुबाट निर्वाचित हुने पद संख्या १ का लागि)

क्र.स.

नाम

1     

अम्बिका चलाउने

2     

उत्तम बहादुर रोकाय

3     

जनक ब. शाही

4     

नारायण हमाल

5     

लिलाराज रोकाय

6     

सुरेन्द्र वहादुर सिंह

सहमहामन्त्रीः (उपत्यकाञ्चलका मतदाताहरुबाट निर्वाचित हुने  पद संख्या १ का लागि)

क्र.स.

नाम

1     

ओमजंग रावल

2     

कृष्ण भण्डारी

3     

गापी कुमार शिवाकोटी

4     

निरञ्जन थापा

5     

प्रेमराज जोशी

6     

बामदेव अधिकारी

7     

बिजय गोपाल श्रेष्ठ

8     

रामकृष्ण लामिछाने

9     

विपिन्द्र अधिकारी (विपिन)

10   

सागर भट्टराई

11   

सुदिप शर्मा

12   

सुशिल तिमल्सेना

 

सदस्यः प्रदेशभित्रका मतदाताबाट निर्वाचित हुने पद संख्या २ का लागि छात्रातर्फ (प्रदेश नं. १)

क्र.स.

नाम

1     

गिता फयल

2     

प्रेमीका राना मगर

3     

ममता राई

4     

रेखा कुमारी चौहान

5     

सुजाता कोइराला

सदस्यः प्रदेशभित्रका मतदाताबाट निर्वाचित हुने पद संख्या २ का लागि छात्रातर्फ (प्रदेश नं. २)

क्र.स.

नाम

1     

अमृता यादव

2     

दुर्गा कुमारी कोइराला

3     

भिक्षु शर्मा

4     

मेघा शाही

सदस्यः प्रदेशभित्रका मतदाताबाट निर्वाचित हुने

पद संख्या २ का लागि छात्रातर्फ (प्रदेश नं. ३)

क्र.स.

नाम

1     

कल्पना ढकाल

2     

कल्पना पौडेल

3     

छायाँ ढुंगाना

4     

ज्ञानु तिमल्सिना

5     

तारा थपलिया

6     

यसोधा के.सी. (खत्री)

7     

सदिक्षा चित्रकार

सदस्यः प्रदेशभित्रका मतदाताबाट निर्वाचित हुने पद संख्या २ का लागि छात्रातर्फ (प्रदेश नं. ४)

क्र.स.

नाम

1     

जानुका पन्त

2     

पुनम भट्ट

3     

सप्रिया जोशी

4     

सुमित्रा बास्तोला (उषा)

5     

सुवेच्छा गुरुङ्ग

 

सदस्यः प्रदेशभित्रका मतदाताबाट निर्वाचित हुने पद संख्या २ का लागि छात्रातर्फ (प्रदेश नं. ५)

क्र.स.

नाम

1     

अञ्जु रेग्मी

2     

अप्सरा अधिकारी

3     

अर्चना रेग्मी

4     

शुसिला वेल्वासे

5     

सरस्वती वेल्वासे

सदस्यः प्रदेशभित्रका मतदाताबाट निर्वाचित हुने पद संख्या २ का लागि छात्रातर्फ (प्रदेश नं. ६)

क्र.स.

नाम

1     

ज्योती कुमारी कटुवाल

2     

यमुना कुमारी सापकोटा

3     

रमा थापा

4     

सुशिला गिरी

सदस्यः प्रदेशभित्रका मतदाताबाट निर्वाचित हुने पद संख्या २ का लागि छात्रातर्फ (प्रदेश नं. ७)

क्र.स.

नाम

1     

ईश्वरी बम

2     

कौशिला कु.भट्ट

3     

धनेश्वरी भट्ट

4     

पुजा उपाध्याय

5     

माया सेठी

6     

सम्झना खत्री

सदस्यः प्रदेशभित्रका मतदाताबाट निर्वाचित हुने पद संख्या ४ का लागि (प्रदेश नं. १)

क्र.स.

नाम

1     

अनिलबाबु कार्की

2     

एक राज बस्नेत

3     

कुमारसिंह नाल्वो

4     

केवल मादेन

5     

केशव वाववु खतिवडा

6     

गोकुल खत्री

7     

चन्द्र सुन्दर खेबाङ्ग

8     

चित्र कुमार कार्की

9     

डिल्ली राम भट्टराई

10   

तिर्थ राज राई

11   

दिनानाथ आचार्य

12   

देवेन्द्र सुवेदी

13   

धन सिंह नेम्बाङ्ग

14   

नवीन श्रीपाली

15   

पर्शुराम निरौला (प्रशान्त)

16   

प्रफुल थापा

17   

बिजय प्रसाद ढकाल

18   

भरत काफ्ले

19   

भिमकुमार गौतम

20   

भोज राज बस्नेत

21   

रमण राई

22   

राज कुमार नेपाल

23   

लक्ष्मण चौलागाई

24   

वालनन्द दाहाल

25   

विवश जमरकट्टेल (पूर्ण चन्द्र जमरकट्टेल)

26   

विष्णु भुर्तेल

27   

संदिप निरौला

28   

सन्तोष उप्रेती

29   

सागर प्रसाई

सदस्यः प्रदेशभित्रका मतदाताबाट निर्वाचित हुने पद संख्या ४ का लागि (प्रदेश नं. २)

क्र.स.

नाम

1     

अनिल कुमार यादव

2     

अशोक कुमार यादव

3     

धर्मेन्द्र कुमार मिश्र

4     

नवराज देवकोटा

5     

भैरो लाल महतो

6     

रघुवीर कार्की

7     

राकेश कुमार यादव

8     

राजाबाबु प्रसाद

9     

राजिव कुमार झा

10   

रामचन्द्र यादव

11   

रोहित कुमार चौधरी

12   

लोकहरी पौडेल

13   

विमल ढुंगेल

14   

विष्णु हरी खड्का

15   

सुधिर पटेल

16   

सुरेन्द्र चौधरी

 


 

सदस्यः प्रदेशभित्रका मतदाताबाट निर्वाचित हुने पद संख्या ४ का लागि (प्रदेश नं. ३)

क्र.स.

नाम

1     

उत्तम पौडेल

2     

कैलाश थापा

3     

गणेश पौडेल

4     

जय श्रेष्ठ

5     

जयराम दाहाल

6     

डम्बर वहादुर कार्की

7     

तेज बहादुर बानियाँ

8     

दाताराम घिमिरे

9     

दिनेश भुर्तेल

10   

दिपक फुँयाल

11   

दिपेन्द्र खड्का

12   

दिलिप कुमार दाहाल

13   

फिदा उदिन हुसेन

14   

बोधविक्रम थापा

15   

भिषण ठकुरी

16   

भोला नेपाल

17   

युधिर पौड्याल

18   

रत्नहरि ढुंगेल

19   

राजेश तिमल्सिना

20   

वादलमान श्रेष्ठ

21   

विजय अधिकारी

22   

विशाल कार्की

23   

विष्णुहरि थापा

24   

शंकर पाण्डे

25   

सन्तोष लम्साल

26   

सालीकराम घिमिरे

27   

सीताराम कार्की

28   

सुजन पौड्याल

29   

सुरज खड्का

30   

सुरेश सुवेदी

 


 

सदस्यः प्रदेशभित्रका मतदाताबाट निर्वाचित हुने पद संख्या ४ का लागि (प्रदेश नं. ४)

क्र.स.

नाम

1     

अनन्त कंडेल

2     

. यामकृष्ण पौडेल

3     

कुलराज पोख्रेल

4     

खिमनाथ धरेल (कृष्ण)

5     

चित्र प्रसाद भट्ट

6     

चित्रध्वज जि.सी.

7     

दिनेश आचार्य

8     

दिनेश प्रसाद शर्मा

9     

दिनेशराज पौडेल

10   

दिपक प्रसाद न्यौपाने

11   

दिपक हमाल

12   

दिपेश गौतम

13   

दीपक अम्गाई

14   

दीपेन्द्र पाण्डे (कपील)

15   

देवकृष्ण पराजुली

16   

पर्शुराम बस्नेत

17   

बिमल वावु न्यौपाने

18   

भरत बहादुर रकाल

19   

भानु भक्त ढकाल

20   

भुवन न्यौपाने

21   

मोहन गिरी

22   

रवि मिश्र

23   

राम चन्द्र भट्टराई आर.सी

24   

रामचन्द्र तिवारी

25   

विक्रम बोगटी

26   

विश्व भट्ट

27   

शंकर राज घिमिरे

28   

सागर रेग्मी

29   

हिरा बहादुर भण्डारी

सदस्यः प्रदेशभित्रका मतदाताबाट निर्वाचित हुने पद संख्या ४ का लागि (प्रदेश नं. ५)

क्र.स.

नाम

1     

अविनाश रेग्मी

2     

ओम प्रकाश वस्याल

3     

गिरिजा गैरे

4     

गुरुदेव पौडेल

5     

चक्र वहादुर थापा (अमित)

6     

चन्द्रकान्त खनाल

7     

छायाँ पोख्रेल

8     

जाहेन्द्र प्र. शेरचन (विक्रम शेरचन)

9     

टिका भण्डारी

10   

दैवज्ञराज जोशी (डीके)

11   

निर्मल बि.क.

12   

भेषराज डाँगी

13   

भोलानाथ शर्मा

14   

माधब चापागाई

15   

मोहन जोशी

16   

मोहराज गौतम

17   

यज्ञ वहादुर महरा

18   

रमेश उपाध्याय

19   

रविन्द्र सापकोटा

20   

राजकुमार धिताल

21   

लेखनाथ भट्टराई

22   

लोक प्रसाद शर्मा

23   

विष्णु प्रसाद सुवेदी

24   

शिव पाण्डे

25   

शिव भट्टराई

26   

सरोज शाह

27   

सुदर्शन खनाल

28   

सुरेन्द्र भट्टराई

29   

स्थानेश्वर सिग्देल

30   

हरिवोल भट्टराई

सदस्यः प्रदेशभित्रका मतदाताबाट निर्वाचित हुने पद संख्या ४ का लागि (प्रदेश नं. ६)

क्र.स.

नाम

1     

अर्जुन सिंह कठायत (गोल्डेन)

2     

किशोर बहादुर मल्ल

3     

खडग वहादुर वुढा

4     

घन श्याम थापा

5     

छवि पन्त

6     

जयनन्द उपाध्याय

7     

तारक प्रतिभा के.सी.

8     

तेज वहादुर शाही

9     

तोपेन्द्र अधिकारी

10   

नवराज डाँगी

11   

पूर्ण ब.शाही

12   

प्रकाश कुमार शाही

13   

प्रकाश के.सी.

14   

बखत बहादुर शाही

15   

भरत वहादुर मल्ल

16   

महेन्द्र कार्की

17   

मुकुन्द खडका

18   

यज्ञ बहादुर बटाला

19   

रमेश के.सी.

20   

लोकेन्द्र ब.शाही

21   

सविन हमाल

22   

हरि प्रसाद शर्मा

23   

हरिचन्द्र खनाल

सदस्यः प्रदेशभित्रका मतदाताबाट निर्वाचित हुने पद संख्या ४ का लागि (प्रदेश नं. ७)

क्र.स.

नाम

1     

ईश्वर दत्त बडू

2     

ईश्वर दत्त भट्ट

3     

कृष्ण वहादुर कुँवर

4     

गणेश भट्ट

5     

गोविन्द राज बोहरा

6     

चक्र राज जोशी

7     

चक्र वहादुर देउवा

8     

जगन्नाथ जोशी

9     

ज्योति प्रकाश जोशी

10   

झलक बहादुर कठायत

11   

तपेन खडका

12   

तेज बहादुर खड्का

13   

दिनेश कुमार स्वार

14   

दिपेन्द्र चन्द

15   

देव राज जोशी

16   

धर्मदेव फुलारा

17   

नरेश ओझा

18   

प्रकाश चन्द

19   

प्रदीप बहादुर बिष्ट

20   

बिरेन्द्र गिरी

21   

बुद्धराज सुबेदी

22   

भरत बटाला

23   

महेश सिंह बडाल

24   

माधव साउँद

25   

मानबहादुर कडायत

26   

योगेश भट्ट

27   

रविन्द पनेरु

28   

वलदेव भट्ट

29   

विकास बम (बिनेश)

30   

विजयराज ओझा

31   

शेर सिंह बिष्ट

32   

सुमन के.सी.

33   

सुरज कुमार बिष्ट

34   

सुरेन्द्र बहादुर चन्द

35   

सुर्य प्रकाश जोशी

सदस्यः आदीवासी÷जनजाति छात्रा (पद संख्या ३ का लागि)

क्र.स.

नाम

1     

गिता गुरुङ्ग

2     

निर्मा श्रीस

3     

पुनम लामा

4     

सारदा लामा तामाङ

सदस्यः आदीवासी जनजातिः (पद संख्या ६ का लागि)

क्र.स.

नाम

1     

अजित चौधरी

2     

आशिक गुरुङ्ग

3     

उमेश थापा मगर

4     

किरण कुमार माझी

5     

कोकिल अस्तानी मगर

6     

गोपाल गुरुङ्ग

7     

गोपी पुन मगर

8     

चेत बहादुर मगर (चेतन)

9     

जय कुमार लामा (तामाङ)

10   

जुगराम चौधरी

11   

जोक लाल बुढा

12   

दिपेन्द्र कुमार चौधरी

13   

दिपेश राजभण्डारी

14   

दिवस राज भण्डारी

15   

दुर्गा घलान

16   

धर्मनाथ मंडल

17   

पेम्वा शेर्पा

18   

प्रकाश श्रेष्ठ

19   

प्रविण ब.भडेल

20   

मदन थापा

21   

महेन्द्रदीप (राज) राई

22   

मिलन आले

23   

मिलन कु. राई (थुलुङ)

24   

मौसम राई

25   

याम भुजेल

26   

युबराज श्रेष्ठ

27   

युवराज लामा

28   

राजकुमार राई

29   

राजेन्द्र कुमार घर्ती

30   

राम बहादुर थापा

31   

विक्रम लिम्बु

32   

विजयहाङ आङ्देम्वे

33   

विनय लामा

34   

सरोज राई

35   

सुरोत कुमार लामा

36   

सेतेमान तामाङ

37   

हेमन्त गुरुङ्ग

सदस्यः मधेशी छात्रा (पद संख्या २ का लागि)

क्र.स.

नाम

1     

अस्मीता बर्मा

2     

पुजा पासवान

3     

ममता कुमारी महत्तो

4     

सुर्यमति यादव

सदस्यः मधेशी  (पद संख्या ५ का लागि)

क्र.स.

नाम

1     

अनिष कुमार यादव

2     

कपिलदेव कुमार यादव

3     

कृष्ण यादव

4     

दिनेश शाह

5     

देवेन्द्र कुमार यादव

6     

निरज अग्रवाल

7