Flag of Democratic Republic of Nepal
YOU ARE HERE :   
Quick Links
CA Election 2070
Press Release
May 30, 2019
हिमाल, पहाड, तराई—मधेश नेपाली कांग्रेस राष्ट्रिय जागरण अभियान (२०७६ वैशाख २५—जेठ २५ सम्म) जिल्ला खटिनु भएका केन्द्रीय प्रतिनिधिहरुको नामावली (परिमार्जित)

हिमाल, पहाड, तराई—मधेश नेपाली कांग्रेस राष्ट्रिय जागरण अभियान
(२०७६ वैशाख २५—जेठ २५ सम्म)
 
जिल्ला खटिनु भएका केन्द्रीय प्रतिनिधिहरुको नामावली (परिमार्जित)
 
 
प्रदेश नं. १ का १४ जिल्ला
जिल्ला केन्द्रीय प्रतिनिधि
ताप्लेजुङ तारामान गुरुङ
पाँचथर टंक राई
इलाम अमृत अर्याल
संखुवासभा सिता गुरुङ
तेह्रथुम दिलमान पाख्रिन
धनकुटा दीपक खड्का
भोजपुर रामहरि खतिवडा
खोटाङ उदयशम्शेर राणा
सोलुखुम्बु लक्ष्मी राई
ओखलढुंगा यज्ञबहादुर थापा
उदयपुर नागेन्द्रकुमार कुमाल
झापा         नारायण शर्मा
मोरङ         कृष्णप्रसाद सिटौला
सुनसरी महेश आचार्य
 
प्रदेश नं. २ का ८ जिल्ला
सप्तरी महेन्द्र यादव
सिरहा डा. रामशरण महत
धनुषा बलबहादुर के.सी.
महोत्तरी दिपकप्रसाद कुइकेल
सर्लाही महालक्ष्मी उपाध्याय ‘डिना’
रौतहट अजयकुमार चौरसिया
बारा        आनन्दप्रसाद ढुंगाना
पर्सा        फरमूल्लाह मन्सुर
 
प्रदेश नं. ३ का १३ जिल्ला
दोलखा रामकृष्ण यादव
रामेछाप मनमोहन भट्टराई
सिन्धुली गोविन्दबहादुर शाह
काभ्रेपलाञ्चोक डा. शेखर कोइराला
सिन्धुपाल्चोक अम्बिका बस्नेत
रसुवा               जीवन परियार
नुवाकोट अर्जुनजंगबहादुर सिंह
धादिङ प्रदीप पौडेल
चितवन सुरेन्द्रप्रसाद चौधरी
मकवानपुर अर्जुननरसिंह के.सी.
भक्तपुर डा. मिनेन्द्र रिजाल
ललितपुर सुरेन्द्रराज पाण्डे
काठमाडौं बालकृष्ण खाँण

गण्डकी प्रदेशका ११ जिल्ला
गोरखा रामचन्द्र पोखरेल
लम्जुङ कमला पन्त
तनहुँ         नविन्द्रराज जोशी
कास्की अर्जुनप्रसाद जोशी
मनाङ कृष्णचन्द्र नेपाली
मुस्ताङ किरणराज शर्मा पौडेल
पर्वत         चिनकाजी श्रेष्ठ
स्याङजा गोविन्द भट्टराई
म्याग्दी शुक्रराज शर्मा
बाग्लुङ शंकर भण्डारी
नवलपुर
(बर्दघाट सुस्तापूर्व) दिपक गिरी
 
प्रदेश नं. ५ का १२ जिल्ला
नवलपरासी 
(बर्दघाट सुस्ता पश्चिम) राधेचन्द्र यादव
रुपन्देही डिल्ली चौधरी
कपिलवस्तु  डा. चन्द्र भण्डारी
पाल्पा बालकृष्ण पाण्डे
अर्घाखाँची दिपकुमार उपाध्याय
गुल्मी हरिप्रसाद नेपाल
रूकुम (पूर्वी भाग) भीमकुमारी बुढा
रोल्पा कृष्णकिशोर घिमिरे
प्यूठान शिवराज जोशी (सुर्खेत)
दाङ         मोहनबहादुर बस्नेत
बाँके         एन.पी. साउँद
वर्दिया गेहेन्द्र गिरी
 
कर्णाली प्रदेशका १० जिल्ला
रूकुम (पश्चिम भाग) राजनप्रसाद पन्त
सल्यान सुरेन्द्र हमाल
डोल्पा कुमार खड्का
जुम्ला रमा कोइराला (पौडेल)
मुगु दिनबन्धु श्रेष्ठ
हुम्ला हस्तबहादुर मल्ल
कालिकोट राजेन्द्रबहादुर शाह
जाजरकोट तप्तबहादुर विष्ट
दैलेख हृदयराम थानी
सुर्खेत जीवनबहादुर शाही
 
सुदूर पश्चिम प्रदेशका ९ जिल्ला
बाजुरा नरेशबहादुर सिंह
बझाङ महेन्द्र शर्मा
डोटी        शिवप्रसाद हुमागाँई
अछाम बहादुरसिंह थापा
दार्चुला राजु खनाल
बैतडी         भक्तबहादुर बलायर
डडेल्धुरा बीरबहादुर बलायर
कञ्चनपुर गुरुराज घिमिरे
कैलाली श्यामकुमार घिमिरे
 
 
 
 
 
Share on Facebook

Attachments#
No files