Flag of Democratic Republic of Nepal
YOU ARE HERE :   
Quick Links
CA Election 2070
Press Release
Apr 26, 2013
संगठन सुदृढीकरण तथा परिचालन सम्बन्धी एक महिने कार्यक्रमका लागि ७५ वटै जिल्लाहरुमा खटिनुभएका केन्द्रीय प्रतिनिधिहरु

वैशाख १२, २०७०

प्रेस विज्ञप्ति
नेपाली कांग्रेस महासमितिको बैठक (चैत्र २६—२९, २०६९, त्रिवेणी, नवलपरासी) ले पारित गरेको निर्णय बमोजिम आगामी संविधानसभाको निर्वाचनलाई उच्चतम प्राथमिकतामा राखी नेपाली कांग्रेसले देशव्यापी रुपमा जनस्तरसम्म पुुग्ने गरी संगठन सुुदृढीकरण तथा परिचालन सम्बन्धी एक महिने कार्यक्रमका लागि ७५ वटै जिल्लाहरुमा देहायका केन्द्रीय प्रतिनिधिहरु तोकेको छ ।

 
१. ताप्लेजुङ श्री भीष्मराज आङ्देम्वे
२. पाँचथर श्री सूर्यमान गुरुङ
३. इलाम श्री नरेन्द्रविक्रम नेम्वाङ
४. झापा श्री आमोदप्रसाद उपाध्याय
५. संखुवासभा श्री ज्ञानेन्द्रबहादुर कार्की
६. तेह्रथुम श्री मीन विश्वकर्मा
७. भोजपुर श्रीमती कमला पन्त
८. धनकुटा श्रीमती सुजाता कोइराला
९. मोरङ श्री आनन्दप्रसाद ढुंगाना
१०. सुनसरी श्री महेश आचार्य
११. सोलुखुम्बु श्रीमती लक्ष्मी राई
१२. खोटाङ डा. नारायण खड्का
१३. ओखलढुंगा श्री रामकुमार चौधरी
१४. उदयपुर श्रीमती कविता कुमारी सरदार वाँतर
१५. सप्तरी डा. मिनेन्द्र रिजाल
१६. सिरहा डा. शेखर कोइराला
१७. दोलखा श्रीमती मीना पाण्डे
१८. रामेछाप सुश्री अम्बिका बस्नेत
१९. सिन्धुली श्री महेन्द्र यादव
२०.धनुषा डा. शशांक कोइराला
२१. महोत्तरी श्री बलबहादुर के.सी.
२२. सर्लाही श्री विमलेन्द्र निधि
२३. रसुवा डा. प्रकाशरण महत
२४.धादिङ श्री अर्जुननरसिंह के.सी.
२५. नुवाकोट श्री रामकृष्ण ताम्राकार
२६. काठमाडौं डा. रामशरण महत
२७. भक्तपुर श्रीमती मीना सुब्बा
२८.ललितपुर श्री नविन्द्रराज जोशी
२९. काभ्रे श्री के.बी. गुरुङ
३०.सिन्धुपाल्चोक श्री केशवकुमार बुढाथोकी
३१. मकवानपुर श्री रमेश रिजाल
३२. रौतहट श्रीमती मिनाक्षी झा
३३. बारा मो. आफ्ताव आलम
३४. पर्सा श्री फरमूल्लाह मंसुर
३५. चितवन श्री नरहरि आचार्य
३६. गोरखा श्री शुक्रराज शर्मा
३७. मनाङ श्री सुरेन्द्र्रराज पाण्डे
३८. लम्जुङ सुश्री सीता गुरुङ
३९. कास्की श्री गोपालमान श्रेष्ठ
४०.तनहुँ श्री गोपालराज पहाडी
४१. स्याङजा सुश्री सुजाता परियार
४२. गुल्मी श्री मानबहादुर विश्वकर्मा
४३. पाल्पा श्रीमती पुष्पा भुसाल
४४.अर्घाखाँची श्री कृष्णचन्द्र नेपाली
४५.नवलपरासी श्री अजयकुमार चौरसिया
४६. रुपन्देही श्री चन्द्र भण्डारी
४७. कपिलवस्तु श्री बालकृष्ण खाँण
४८.मुस्ताङ श्री जीवन परियार
४९.म्याग्दी सुश्री रत्न शेरचन
५०. बाग्लुङ श्री अर्जुनप्रसाद जोशी
५१. पर्वत श्री कृष्णलाल सापकोटा
५२. रुकुम श्री गगनकुमार थापा
५३. रोल्पा श्री राजनप्रसाद पन्त
५४ प्यूठान श्री दीपक गिरी
५५. सल्यान श्री वावुराम राना
५६. दाङ श्री उमाकान्त चौधरी
५७. डोल्पा श्री प्रदीप गिरी
५८. मुगु श्री जीवनबहादुर शाही
५९. जुम्ला श्री रामचन्द्र तिवारी
६०. कालिकोट श्री धनराज गुरुङ
६१. हुम्ला श्री शंकर भण्डारी
६२. जाजरकोट श्रीमती पार्वता डी.सी. चौधरी
६३. दैलेख श्री पूर्णबहादुर खड्का
६४. सुर्खेत श्री किशोरसिंह राठौर
६५. बाँके श्री दिलबहादुर घर्ती
६६. वर्दिया श्री दीपकुमार उपाध्याय
६७. बाजुरा श्री एन.पी. साउँद
६८. अछाम श्री डिल्लीराज रेग्मी
६९. बझाङ श्री बद्री पाण्डे
७०. डोटी श्री महालक्ष्मी उपाध्याय ‘डिना’
७१. कैलाली श्री पद्मनारायण चौधरी
७२. दार्चुला श्री मनमोहन भट्टराई
७३. बैतडी श्री दिलेन्द्रप्रसाद बडू
७४. डडेल्धुरा श्रीमती ईश्वरी न्यौपाने
७५. कञ्चनपुर श्री चन्द्रसिंह भट्टराई
 
 प्रदीप पराजुली
 सचिव

 

Share on Facebook

Attachments#
No files